Ogłoszenia - Parafia Świętej Trójcy w Łobżenicy

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
21.11.2021 r.

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 odprawimy nabożeństwo i odmówimy akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi.

2. W poniedziałek, 22 listopada rozpoczniemy nowennę do Świętego Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy i zachęcamy do wspólnej i osobistej modlitwy w tej intencji.

3. W tym tygodniu w liturgii:
  • w poniedziałek wspomnienie Świętej Cecylii;
  • w środę wspomnienie Świętych Andrzeja i Towarzyszy – Męczenników koreańskich.

4. W piątek, 26-go dnia miesiąca zapraszamy na Mszę Świętą w intencji mieszkańców Łobżenicy i małżeństw, które ślubowały w listopadzie. Po Mszy Świętej nabożeństwo do Świętej Anny.

5. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent – czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia – pamiątki pierwszego przyjścia Jezusa Chrystusa. Podczas każdej Mszy Świętej zostaną poświęcone opłatki na stoły wigilijne.

6. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii i za wszelką pomoc, także za ofiary z ubiegłej niedzieli inwestycyjnej w wysokości 5490 zł. Bóg zapłać.

7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie można złożyć ofiary do puszek na rzecz migrantów znad wschodniej granicy.

8. Jubilatom i solenizantom składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych i wszelkiej pomyślności, a wszystkim życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

9. Pan Bóg odwołał z naszej rodziny parafialnej do wiecznościśp. Urszulę Baron, lat 69 z Łobżenicy, pogrzeb był w czwartek.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie… .

Ksiądz proboszcz Piotr Pieniążek

Parafia Świętej Trójcy