Ogłoszenia - Parafia Świętej Trójcy w Łobżenicy

3.07.2022 r.

1. Dziś 14 niedziela zwykła.

2. W tym tygodniu  w liturgii
  • w środę wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej;
  • w piątek wspomnienie Świętego Jana z Dukli.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo w intencji powołań.

4. W czasie wakacji biuro parafialne jest czynne w środy i piątki po wieczornej Mszy Świętej.

5. W kościele w Rudnej w lipcu i w sierpniu nie będzie Mszy Świętych w czwartki.

6. W piątek, w wyniku wichury i burzy, na cmentarzu zostały uszkodzone nagrobki. Prosimy osoby, które opiekują się tymi grobami o kontakt w biurze parafialnym lub telefonicznie: 518 860 221.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Przewodnika Katolickiego” . Aktualna cena to 8 zł.

8. Dziękujemy wszystkim za wszelką pomoc i ofiary składane na tacę i konto parafialne. Bóg zapłać.

9. Jubilatom i solenizantom życzymy obfitości łask Bożych a wszystkim dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

Ks. proboszcz Piotr Pieniążek.

Parafia Świętej Trójcy

Data erygowania 1141 r.